1. Home»
  2. Produkty»
  3. Dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek

Emorational© je kombinace "emocí" a "rozumu". A právě o tom je kolekce Ethnicraft®.

Naše filozofie spočívá v tvoření jednoduchého, autentického a především funkčního nábytku, který je svými vlastnostmi doslova nadčasový. Mluvíme zde o současném designu, který nejen že respektuje životní prostředí, ale také společnost.

Náš nábytek vyvolává pocity tepla, srdečnosti a přirozenosti materiálu, masivního dřeva.

Dřevo bývá nejvíce tradičním materiálem, který se používá pro výrobu nábytku. Dřevěný nábytek je plný krásných barev, které dotvářejí nádherný konečný dojem.

Racionálnost této kolekce spočívá ve funkčnosti, jednoduchosti a především v kvalitě nábytku. Tyto aspekty přispívají k docílení čistoty designu.

Naše společnost se neustále snaží investovat do nových technologií ve zpracování masivního dřeva. Hledáme možnosti jak kombinovat dřevo s ostatními materiály. Jen takto jsme schopni vytvářet kvalitní a velmi odolný nábytek.

Životní prostředí

Ethnicraft a životní prostředí

Dřevo vždy bude jedním z hlavních materiálů kolekcí dřevěného nábytku společnosti Ethnicraft®. A z tohoto důvodu je její morální povinností přemýšlet o následcích, které způsobujeme životnímu prostředí. Je třeba omezit plýtvání.

Dřevo je přírodní materiál. Jako u jednoho z mála přírodních materiálů, je zde možnost nekonečného obnovování lesních porostů. Ve skutečnosti je to nejobnovitelnější a nejméně ekologicky závadný přírodní materiál na světě. Nezáleží na tom, kolik dřeva použijeme. Vždy ho můžeme nahradit. Můžeme zasadit tolik stromů, kolik chceme. Touto cestou můžeme dojít k přirozené rovnováze.

Aktuální katalog dřevěného nábytku Ethnicraft ke stažení na stránce s katalogy.


Fotogalerie

počet obrázků: 17
vpřed zpět

downMáte dotaz? | zeptejte se


zpět
Scheucher BERRY FLOOR EGGER TWIN DESIGN BEAUFLOR DFI BONA UZIN MUREXIN
vpřed

rychlý kontakt | přejít na kontakty

tel.: +420 241 404 735

mail: jesenice@parketatelier.cz

kalendář telefon