1. Home»
  2. O nás»
  3. Historie společnosti

Historie společnosti Parket Atelier

Společnost Parket Atelier vznikla v roce 2000 a již od svého založení se zaměřovala na prodej a pokládku laminátových a dřevěných podlah. Za dobu své existence prošla firma velmi dynamickým rozvojem a v dnešní době patří mezi největší firmy ve svém oboru v České republice. Díky svým obchodním úspěchům se společnost Parket Atelier stala výhradním distributorem v ČR pro řadu významných výrobců podlah – Scheucher Parkett, BERRY ALLOC, tWin Design, Listone Giordano.

Za dobu existence společnosti jsme prodali desítky tisíc m2 kvalitních dřevěných a laminátových podlah. Na trhu se snažíme prosazovat především osobním přístupem k zákazníkovi a vysokou kvalitou služeb. Věříme, že i v budoucnu bude společnost Parket Atelier přinášet do domovů svých klientů to nejlepší z podlahových krytin.

Naše nové reprezentativní prostory v Jesenici u Prahy poskytnou návštěvníkům přehled o nabízeném sortimentu a uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky velkému skladovacímu prostoru máme většinu podlah skladem.

downMáte dotaz? | zeptejte se


zpět
Scheucher BERRY FLOOR EGGER TWIN DESIGN BEAUFLOR DFI BONA UZIN MUREXIN
vpřed

rychlý kontakt | přejít na kontakty

tel.: +420 241 404 735

mail: jesenice@parketatelier.cz

kalendář telefon