1. Home»
  2. O nás

O nás

Rozdíl je v přístupu

Chtěli bychom Vám představit naši firmu, práci a materiály, se kterými pracujeme, a díky kterým se snažíme zpříjemnit Vaše bydlení. Jsme kolektivem lidí, kteří svoji práci dělají s láskou a neberou ji pouze jako zaměstnání. U nás nenaleznete klasického prodejce či prodavače.

Všichni jsme pečlivě proškoleni jak našimi dodavateli materiálů, tak dlouholetou praxí. Jsme připraveni věnovat se Vám tak dlouho, jak jen budete potřebovat.

Podlaha je dlouhodobá investice!

Výběr podlahy je jistě důležitá věc, stejně tak jako výběr firmy, která dodávku realizuje.

Ptejte se na zkušenosti, reference, chtějte vědět co možná nejvíce o Vaší nové podlaze. My Vám rádi odpovíme. Máte možnost shlédnout dostatečně velký vzorek nebo jen odřezek? Chtějte víc!

Jelikož chceme dělat naši práci profesionálně a s citem, soustředíme se pouze na podlahové krytiny. Nabízíme Vám širokou škálu laminátových, bambusových a dřevěných podlah, včetně exotických dřevin. Opravdu širokou a zajímavou kolekci bychom Vám chtěli nabídnout ve vinylových podlahách.

Všechny druhy námi nabízených podlah u nás můžete vidět ve větších plochách.

Pro Vaši lepší orientaci jsme připravili tyto stránky. Doufáme, že Vás zaujmou, a stanou se Vaším pomocníkem při výběru nové podlahy od naší firmy.

kolektiv firmy Parket Atelier s.r.o.


downMáte dotaz? | zeptejte se


zpět
Scheucher BERRY FLOOR EGGER TWIN DESIGN BEAUFLOR DFI BONA UZIN MUREXIN
vpřed

rychlý kontakt | přejít na kontakty

tel.: +420 241 404 735

mail: jesenice@parketatelier.cz

kalendář telefon