1. Home»
  2. Produkty»
  3. Zakázková výroba

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Společnost PARKET ATELIER se nezabývá pouze dodávkou a montáží podlahových krytin, ale svoji činnost v posledních letech rozšířila také o zakázkovou truhlářskou výrobu.

Pro naše zákazníky jsme schopni realizovat obklad schodiště z jakékoliv u nás vybrané dřevěné podlahy, výrobu samonosného masivního schodiště včetně skleněných a nerezových prvků, řešení různých typů zábradlí, apod. Na přání vyrobíme také interiérové dveře, které mohou být povrchově upraveny stejně jako vybraná podlaha. V rámci rozšíření nabízených služeb zrealizujeme rovněž venkovní terasu, venkovní dřevěný obklad fasády či dřevěný obklad bazénů.

Naši truhláři dokážou vyrobit prakticky jakýkoliv kus nábytku, prahy a obvodové lišty „na míru“, okenní parapety z podlahy, obkladové panely za televizi, dřevěné květináče, dřevěná umyvadla, dřevěné sprchové kouty, apod. Parket Atelier, to nejsou jen dřevěné podlahoviny. Naši nabídku jsme rozšířili o speciální materiály, jako jsou moderní stěrky Pandomo, které se dají použít také na stěny. Tyto povrchové systémy nabízejí velký výběr barev pro Váš interiér.

Ve fotogalerii níže naleznete ukázky z některých našich prací. Pokud budete hledat nebo potřebovat něco konkrétního, určitě se na nás neváhejte obrátit.

E-mail: jesenice@parketatelier.cz 

Tel.: 241 404 735

 


Fotogalerie

počet obrázků: 30
vpřed zpět

downMáte dotaz? | zeptejte se


zpět
Scheucher BERRY FLOOR EGGER TWIN DESIGN BEAUFLOR DFI BONA UZIN MUREXIN
vpřed

rychlý kontakt | přejít na kontakty

tel.: +420 241 404 735

mail: jesenice@parketatelier.cz

kalendář telefon