Zakázkové podlahy

U nás v PARKET ATELIERU máme pro Vás více jak stovky dekorů laminátových, vinylových a hlavně dřevěných podlah od všech našich dodavatelů .. a to si troufáme tvrdit, že není málo. Nicméně i tak se může stát, že si některý zákazník nevybere.

Tu je kartáčování příliš mělké či naopak, další zákazník postrádá živější podklad nebo se mu líbí „barva této laminátové či vinylové podlahy“, ale chtěl by ji „dřevěnou“.

Pro tyto klienty máme možnost „sestavit“ si vlastní, unikátní podlahu.

Skladem máme tisíce m2 dřevěných podlah bez povrchové úpravy, které čekají pouze na to, až si je vyberete a dokreslíte jimi tvář Vašeho domova.

Podle toho, kde bude podlaha položena a jaké nároky na ni budou kladeny, společně vybereme druh podlahy (3 nebo 2-vrstvé, možná masivní), pak si vyberte formát a šířku prken, jejich třídění („čistší“ či rustikálnější), povrchovou úpravu (hladké nebo kartáčované, hoblované, škrábané ..) a následně barvu, která se Vám líbí. Možností je více než si dokážete představit. Na základě těchto požadavků Vám vyrobíme jeden či více vzorků pro finální výběr a odsouhlasení pro výrobu samotné podlahy.

Výsledkem je naprosto originální a kvalitní povrchová úprava, přesně napasovaná dle Vašeho vkusu pro Váš budoucí domov.

Navíc jsme schopni většinu těchto povrchových úprav přenést také na Vaše stěny či Vaše nové dveře od společnosti Parket Atelier.