Zima v interiéru

Je tady zima, doba odpočinku, čas kdy přemýšlíme o roce končícím a chystáme plány na rok příští. Zahřejte se v těchto chladných dnech pohledem na dřevo a jeho využití v interiéru.

 

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši přízeň a do nového roku 2015 popřát hodně štěstí a mnoho inspirativních realizací

Dřevo na stěně

Dřevo na stěně je často využívané a dodá interiéru hlavně pocit tepla a luxusu. LUXURY PANELS nabízí mnoho řešení jak dřevo využít nejen jako dekoraci, ale i na nábytek a další bytové doplňky. Na Vaše přání Vám vyrobíme naprosté originály, které dodají interiéru punc jedinečnosti.

Dřevo v koupelně

Použití dřeva v koupelně není dnes nic výjimečného. Máme za sebou několik  krásných realizací, ve kterých bylo dřevo využité buď na podlaze či stěně, nebo jsme vyráběli na zakázku i umyvadla, sprchovací kouty apod. Koupelny se dřevem jsou nadčasové a rozhodně nejsou určeny jen na chalupy a do horských interiérů.

Dřevo na podlaze

Dřevo na podlaze je dnes již naprosto tradiční záležitostí a v našem portfoliu máme nespočet úspěšných realizací, kde bylo dřevo použito. Dřevěná podlaha zútulní interiér a dodá Vám pocit tepla a pohody. Přijďte se podívat do našeho ateliéru načerpat inspiraci, jak dřevo využít i netradičním způsobem.