Vážení zákazníci, na základě preventivních opatření vlády ČR vůči šíření koronaviru, bude naše maloobchodní prodejna nejméně do 11. dubna uzavřena. Výdej objednaného či zaplaceného zboží bude možný na základě telefonické domluvy. Velkoobchodní prodej nepřerušen. Váš PARKET ATELIER

Zima v interiéru

Je tady zima, doba odpočinku, čas kdy přemýšlíme o roce končícím a chystáme plány na rok příští. Zahřejte se v těchto chladných dnech pohledem na dřevo a jeho využití v interiéru.

 

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši přízeň a do nového roku 2015 popřát hodně štěstí a mnoho inspirativních realizací

Dřevo na stěně

Dřevo na stěně je často využívané a dodá interiéru hlavně pocit tepla a luxusu. LUXURY PANELS nabízí mnoho řešení jak dřevo využít nejen jako dekoraci, ale i na nábytek a další bytové doplňky. Na Vaše přání Vám vyrobíme naprosté originály, které dodají interiéru punc jedinečnosti.

Dřevo v koupelně

Použití dřeva v koupelně není dnes nic výjimečného. Máme za sebou několik  krásných realizací, ve kterých bylo dřevo využité buď na podlaze či stěně, nebo jsme vyráběli na zakázku i umyvadla, sprchovací kouty apod. Koupelny se dřevem jsou nadčasové a rozhodně nejsou určeny jen na chalupy a do horských interiérů.

Dřevo na podlaze

Dřevo na podlaze je dnes již naprosto tradiční záležitostí a v našem portfoliu máme nespočet úspěšných realizací, kde bylo dřevo použito. Dřevěná podlaha zútulní interiér a dodá Vám pocit tepla a pohody. Přijďte se podívat do našeho ateliéru načerpat inspiraci, jak dřevo využít i netradičním způsobem.