O nás

Rozdíl je v přístupu

Chtěli bychom Vám představit naši firmu, práci a materiály, se kterými pracujeme, a díky kterým se snažíme zpříjemnit Vaše bydlení. Jsme kolektivem lidí, kteří svoji práci dělají s láskou a neberou ji pouze jako zaměstnání. U nás nenaleznete klasického prodejce či prodavače.

Všichni jsme pečlivě proškoleni jak našimi dodavateli materiálů, tak dlouholetou praxí. Jsme připraveni věnovat se Vám tak dlouho, jak jen budete potřebovat.

Podlaha je dlouhodobá investice!

Výběr podlahy je jistě důležitá věc, stejně tak jako výběr firmy, která dodávku realizuje.

Ptejte se na zkušenosti, reference, chtějte vědět co možná nejvíce o Vaší nové podlaze. My Vám rádi odpovíme. Máte možnost shlédnout dostatečně velký vzorek nebo jen odřezek? Chtějte víc!

Jelikož chceme dělat naši práci profesionálně a s citem, soustředíme se pouze na podlahové krytiny. Nabízíme Vám širokou škálu laminátových, bambusových a dřevěných podlah, včetně exotických dřevin. Opravdu širokou a zajímavou kolekci bychom Vám chtěli nabídnout ve vinylových podlahách.

Všechny druhy námi nabízených podlah u nás můžete vidět ve větších plochách.

Pro Vaši lepší orientaci jsme připravili tyto stránky. Doufáme, že Vás zaujmou, a stanou se Vaším pomocníkem při výběru nové podlahy od naší firmy.

kolektiv firmy Parket Atelier s.r.o.

 

Historie společnosti PARKET ATELIER

Společnost Parket Atelier vznikla v roce 2000 a již od svého založení se zaměřovala na prodej a pokládku laminátových a dřevěných podlah. Za dobu své existence prošla firma velmi dynamickým rozvojem a v dnešní době patří mezi největší firmy ve svém oboru v České republice. Díky svým obchodním úspěchům se společnost Parket Atelier stala výhradním distributorem v ČR pro řadu významných výrobců podlah – Scheucher Parkett, BERRY ALLOC, tWin Design, Listone Giordano.

Za dobu existence společnosti jsme prodali desítky tisíc m2 kvalitních dřevěných a laminátových podlah. Na trhu se snažíme prosazovat především osobním přístupem k zákazníkovi a vysokou kvalitou služeb. Věříme, že i v budoucnu bude společnost Parket Atelier přinášet do domovů svých klientů to nejlepší z podlahových krytin.

Naše nové reprezentativní prostory v Jesenici u Prahy poskytnou návštěvníkům přehled o nabízeném sortimentu a uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky velkému skladovacímu prostoru máme většinu podlah skladem.