Vinylové podlahy Zenn 55

Představujeme Vám novou výrobní řadu vinylových podlah Zenn 2024 od belgického výrobce Berry Alloc. Tuto podlahu je možné zakoupit v zámkovém systému, který se pokládá plovoucím způsobem. Zenn 55 se též dodává i jako lepený vinyl, který má vyšší nároky kvalitu podkladu a musí se, jak už název napovídá, celoplošně lepit. celoplošné lepení zaručuje vinylu tvarovou stabilitu.

Podlaha Zenn Click je rigidní vinyl s integrovanou protihlukovou podložkou, která snižuje kročejový hluk v místnosti až o 20 decibelů a V4 mikrofází. Rigidní vinyly mají dobrou tvarovou stabilitu, protože jejich jádro tvoří deska z drceného kameniva. Díky této desce rigidní vinyl skryje i drobné nerovnosti nebo spáry mezi dlaždicemi. Rigidní podlahy Zenn Click jsou vybaveny 5G zámkem od švédské firmy Välinge. S tímto zámkovým systémem je pokládka snadná i pro méně zkušeného řemeslníka.

Vinylové podlahy Zenn jsou voděodolné, nemusíte se bát toho, že vám vyteče myčka nebo děti něco rozlijí a podlaha se zničí. Zároveň jsou tyto podlahy velmi odolné proti mechanickému poškození. Vinylové podlahy Zenn obsahují 8 dekorů ve formátu prken, 8 dekorů ve formátu parket, které lze skládat i do tkzv. „stromečku“ a 4 dekory imitující dlažbu. Autentický vzhled prken je k nerozeznání od pravého dřeva, ale i dlažby jsou k nerozeznání od skutečného kamene.

Na výrobní řadu Zenn 55 poskytuje výrobce prodlouženou záruku a to 10 let pro komerční prostory a doživotní záruku pro domácí využití.

 

Přejít na podlahy ZENN 55 CLICK

 

Přejít na podlahy ZENN 55 LEPENÝ