Certifikace podlah SCHEUCHER

S potěšením Vás informujeme, že společnost Scheucher získala právo označovat vícevrstvé výrobky WOODflor, MULTIflor a BILAflor ekoznačkou EU v březnu 2023 po úspěšném testování podle zkušebního souboru č. VKI 1562-2023 v souladu s nařízením WG 66/2010. Scheucher je první firma v Rakousku, která toto ocenění získala.

 

Předání EKOLABEL EU na stánku firmy SCHEUCHER na nedávném veletrhu BAU v Mnichově. Na fotografii zleva doprava:    Ing. Karl Scheucher, Therese Daxner, Adolf Merl a Klaus Bauer – vedoucí výzkumu a vývoje společnosti Scheucher.

Ekoznačka EU je uznávaná ve všech členských státech EU, ale také v Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu. Je referencí pro spotřebitele, kteří chtějí přispět ke snížení znečištění životního prostředí nákupem ekologicky šetrných výrobků. Uděluje se výrobkům, které mají během celého životního cyklu nižší dopad na životní prostředí, než je průměr na trhu, aniž by se snížila bezpečnost nebo použitelnost výrobků. Ekoznačka EU má spotřebitelům umožnit identifikovat produkty šetrnější k životnímu prostředí a zdravější.

Výrobky certifikované evropskou ekoznačkou se vyznačují šetrností k životnímu prostředí, trvanlivostí a vysokou kvalitou.