Vážení zákazníci, na základě preventivních opatření vlády ČR vůči šíření koronaviru, bude naše maloobchodní prodejna nejméně do 11. dubna uzavřena. Výdej objednaného či zaplaceného zboží bude možný na základě telefonické domluvy. Velkoobchodní prodej nepřerušen. Váš PARKET ATELIER

Designové dekorace

Bytové doplňky a dekorace patří k bytu stejně jako nábytek a jsou nezbytným doplňkem pro útulné prostředí vašeho domova. Přijďte se podívat k nám do ateliéru a doplňte Váš domov o krásné dekorace a designové nápady.

Alice in Paris

Produkty z přírodních materiálů a pastelových barev, které máme v nabídce, jsou inspirované originalitou, jednoduchostí a čistými liniemi a reprezentují dnešní trend předních evropských velkoměst. Alice in Paris jsou doplňky a dekorace, v nichž se snoubí elegance a přirozenost, které z vašeho domova pomohou vytvořit neobyčejné a harmonické místo pro vaši rodinu.

Designové žaluzie

 

Rolety, Plisé, žaluzie a další stínící technika patří do všech interiérů. Dnes nemusí plnit jen funkci stínění, ale rovněž mohou být zajímavým designovým prvkem v interiéru. Firma LEHA udává trendy všem ostatním výrobcům, a proto jsme do našich luxusních interiérů zvolili právě tyto výrobky.

 

Zelené obrazy

 

Na stěnu dnes nemusíme dát jen obyčejný obraz, ale rovnou dokonalé designové dílo. Obrazy, nebo i celé zelené stěny jsou z živých materiálů, které nepotřebují vodu a přesto vytvoří pocit přírody kolem nás. Italský výrobce zelených stěn nabízí nespočet druhů a variant jak je využít v interiéru. Přijďte se k nám inspirovat i Vy.