VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ VLÁDY ČR BUDE NAŠE MALOOBCHODNÍ PRODEJNA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. VÝDEJ OBJEDNANÉHO ČI ZAPLACENÉHO ZBOŽÍ JE MOŽNÝ. VELKOOBCHODNÍ PRODEJ NEPŘERUŠEN.
V PŘÍPADĚ, ŽE SI CHCETE SJEDNAT SCHŮZKU, PROSÍME O VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE NÍŽE.

NADÁLE PLATÍ SLEVA 10% NA VINYLOVÉ PODLAHY PURE CLICK, PURE STYLE, DFI PALIO A RUBENS, SPIRIT (CLICK I LEPENÝ). SLEVU VÁM AUTOMATICKY ZAPOČTEME PŘI SESTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKY V OBDOBÍ OD 2.10.2020 DO 27.11.2020.

Designové dekorace

Bytové doplňky a dekorace patří k bytu stejně jako nábytek a jsou nezbytným doplňkem pro útulné prostředí vašeho domova. Přijďte se podívat k nám do ateliéru a doplňte Váš domov o krásné dekorace a designové nápady.

Alice in Paris

Produkty z přírodních materiálů a pastelových barev, které máme v nabídce, jsou inspirované originalitou, jednoduchostí a čistými liniemi a reprezentují dnešní trend předních evropských velkoměst. Alice in Paris jsou doplňky a dekorace, v nichž se snoubí elegance a přirozenost, které z vašeho domova pomohou vytvořit neobyčejné a harmonické místo pro vaši rodinu.

Designové žaluzie

 

Rolety, Plisé, žaluzie a další stínící technika patří do všech interiérů. Dnes nemusí plnit jen funkci stínění, ale rovněž mohou být zajímavým designovým prvkem v interiéru. Firma LEHA udává trendy všem ostatním výrobcům, a proto jsme do našich luxusních interiérů zvolili právě tyto výrobky.

 

Zelené obrazy

 

Na stěnu dnes nemusíme dát jen obyčejný obraz, ale rovnou dokonalé designové dílo. Obrazy, nebo i celé zelené stěny jsou z živých materiálů, které nepotřebují vodu a přesto vytvoří pocit přírody kolem nás. Italský výrobce zelených stěn nabízí nespočet druhů a variant jak je využít v interiéru. Přijďte se k nám inspirovat i Vy.