Vážení zákazníci, V tomto roce máme naposledy otevřeno 20.12.2018 do 15.00 h. V novém roce se na Vás budeme těšit 3.1.2019 od 8.00 h. Kolektiv Parket Atelieru s.r.o.

EGGER PRO 2018

Již od února prodáváme novou kolekci podlah EGGER PRO 2018. Tato kolekce má tři výrobní řady a záleží jen na Vás, kterou si vyberete. Případně můžete tyto řady kombinovat a to i ve stejném dekoru. 

EGGER PRO LAMINÁT – laminátová podlaha je jeden z nejodolnějších podlahových materiálů. V této nové kolekci můžete vybírat z 80 dekorů, které Vás překvapí svou autentičností. Vybírat můžete z dřevodekorů, kamene či dlažby. Některé dekory označené OVERALL jdou napříč všemi řadami. Tedy dekor označený OVERALL naleznete ve všech třech řadách. Díky tomu můžete kombinovat různé výrobní řady při zachování stejného dekoru. Podlahy z kolekce Aqua+ lze pokládat dokonce i do koupelny.

EPL070_hotelroom_classic 

 

 

 

 

Přejít na stránky EGGER PRO LAMINÁT.

 

 

 

 

 

 

EGGER PRO COMFORT – tato podlaha je velmi tichá a teplá. Její povrchová vrstva i spodní protitah jsou tvořeny korkem. Korek jak je dobře známo je velmi dobrý tepelný i akustický izolant. Je příjemný na dotek, protože je pružný a elastický. Je to ideální podlaha do dětského pokoje, případně do celého bytu, obzvláště pokud jste zvyklí chodit doma na boso. Na vrchní korkové vrstvě je vytištěn dekor v HD kvalitě. Povrch je chráněn ekologickou vrstvou odolnou proti UV záření.

EPC024_bedroom_kingsize 

 

 

 

 

Přejít na stránky EGGER PRO COMFORT.

 

 

 

 

 

EGGER PRO DESIGN – je velmi odolná podlaha. Povrchová vrstva je tvořena termoplastickým polyuretanem (TPU) s tvarovou pamětí SelfRepair. Pokud na povrchu dojde k deformaci, třeba od nohy nábytku, tak po odstranění nábytku se vytlačený důlek sám vyrovná.  Může za to tvarová paměť TPU. Tato podlaha má velmi dobré protiskluzné vlastnosti a je vhodná i do vlhkého prostředí. Pro domácnosti dává výrobce záruku 25 let!

EPD008_4024 

 

 

 

 

 

Přejít na stránky EGGER PRO DESIGN.