Vážení zákazníci, na základě rozhodnutí vlády ČR bude naše maloobchodní prodejna minimálně do 3. listopadu uzavřena. Výdej objednaného či zaplaceného zboží je možný. Velkoobchodní prodej nepřerušen.
V případě, že chcete sjednat realizaci, zavolejte nám.
Nadále platí sleva 10% na vinylové podlahy PURE CLICK, PURE STYLE, DFI PALIO a RUBENS, SPIRIT (click i lepený). Slevu Vám automaticky započteme při sestavení individuální nabídky v období od 2.10.2020 do 30.11.2020.

Koupelny jinak

Koupelny dnes neslouží jen k praktickým účelům, ale jsou pro nás rovněž místem relaxace a odpočinku. Jsou nedílnou součástí domu či bytu a je důležité, aby se v nich každý cítil dobře. Proč nemít koupelnu stejně hezkou jako třeba obývací pokoj? Využijte nápadů našich partnerů a nechte se inspirovat.

Koupelny jinak

Dekorační zrcadla, lustry, nábytek a další doplňky, to vše Vám dokáže z koupelny udělat naprosto jedinečný prostor. Firma Glamur se Vám zaručí, že bude koupelna nejen precizně zpracována, ale rovněž budete mít doma jedinečný originál, který bude chloubou Vašeho domova, jako je třeba obývací pokoj.

Dřevo v koupelně

Stále častěji se dřevo v koupelnách používá hlavně na podlahu. Nebraňte se ale využít přírodní materiál i netradičním způsobem jako je třeba obklad stěn. Zajímavým prvkem může být i  frézovaná příčka Luxury Panels, která odděluje koupelnu od ostatních částí domu.

Osvětlení v koupelně

I osvětlení v koupelně může být mnohem nápaditější, než běžně používaná svítidla. Náš partner, český výrobce osvětlení Luxlighting přichází na trh s novou kolekcí osvětlení, která je rozhodně nezaměnitelná a jejich využití je široké. Přijdte se podívat k nám do ateliéru na novou kolekci osvětlení ze skla a načerpejte inspiraci nejen pro koupelny.