Vážení zákazníci, na základě rozhodnutí vlády ČR bude naše maloobchodní prodejna minimálně do 3. listopadu uzavřena. Výdej objednaného či zaplaceného zboží je možný. Velkoobchodní prodej nepřerušen.
V případě, že chcete sjednat realizaci, zavolejte nám.
Nadále platí sleva 10% na vinylové podlahy PURE CLICK, PURE STYLE, DFI PALIO a RUBENS, SPIRIT (click i lepený). Slevu Vám automaticky započteme při sestavení individuální nabídky v období od 2.10.2020 do 30.11.2020.

Portfolio produktů rozšířeno o "betonové" stěrkování stěn a stropů

<p>Novinkou v naší nabídce jsou pohledové interiérové stěrky. Systém BETONIMAGE podtrhuje a zvýrazňuje barvu a kresbu betonu ve všech jeho variantách. Díky nepřebernému počtu různorodých malířských a štukatérských technik se otvírají nové možnosti klasického designu betonu. Na stěně tak vzniká mnohem více, než jen pouhý barevný nátěr, vzniká jedinečný design propůjčující objektu výjimečnost, ojedinělost a originalitu – za dostupnou cenu. Stěrka Betonimage je vhodná pro celoplošné stěrkování stěn i stropů. Aplikace je možná v několika variantách a provedeních, viz. <a href="https://www.parketatelier.cz/products.php?catid=267" target="" title="" onclick="">kategorie produktů Betonimage</a>.</p>