Povrchové úpravy VALLETTA, REMBRANDT a PICASSO

Povrchové úpravy VALLETTA, REMBRANDT a PICASSO

Počátkem tohoto roku byla rozšířena nabídka dřevěných podlah STEIRER PARKETT o kolekci VALLETTA. Tyto rakouské dřevěné podlahy jsou již dlouho známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, vynikající zámkový systém NOVOLOC 5G a v neposlední řadě pro svoji příznivou cenu. Vysoká kvalita výrobku je výsledkem spojení prvotřídního přírodního materiálu a moderních výrobních linek. Pro kolekci VALLETTA je v tomto případě základem dubové prkno v třídění country (krásné živé třídění se suky, běl nepatrně). Povrch je kartáčovaný, upravený voskovým olejem, obvodové hrany jsou opatřeny fází. Rozměry prken jsou 14 × 182 × 2 200 mm, nášlapná vrstva je cca 3,6 mm. Vybírat můžete mezi barvou přírodní, bílou, šedou, světle či tmavě hnědou.

Naše společnost Parket Atelier s.r.o. je známa jako dodavatel podlahovin, které jsou již povrchově upraveny přímo výrobcem, jak tomu je i v předchozím případě. Nicméně od minulého roku nabízí také velmi zajímovou možnost úpravy podlahy dle zákazníkem předem vybrané unikátní barevnice. Povrch takové podlahy může být hladký – REMBRANDT nebo kartáčovaný – PICASSO, dále ručně hoblováný, postaršený či „katrovaný“.

Základem pro tyto úpravy jsou většinou dubové podlahy, zejména masivní prkna, ale také 3-vrstvá prkna Steirer Parkett či Design Parket.

V poslední době si také zákazníci nechávají upravovat i podlahy z jiných dřevin, jako je americký ořech, palisander (PICASSO V18 – kartáčovaný + voskový olej), kouřový dub (PICASSO V20 – kartáčování + bílý voskový olej) či merbau (PICASSO V20 – kartáčování + středně bílý voskový olej). Povrchová úprava Magic Oil 2K s možností pigmentace v kombinaci s kvalitním podlahou je zárukou prvotřídního produktu, který je navíc jedinečný!