VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ VLÁDY ČR BUDE NAŠE MALOOBCHODNÍ PRODEJNA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. VÝDEJ OBJEDNANÉHO ČI ZAPLACENÉHO ZBOŽÍ JE MOŽNÝ. VELKOOBCHODNÍ PRODEJ NEPŘERUŠEN.
V PŘÍPADĚ, ŽE SI CHCETE SJEDNAT SCHŮZKU, PROSÍME O VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE NÍŽE.

NADÁLE PLATÍ SLEVA 10% NA VINYLOVÉ PODLAHY PURE CLICK, PURE STYLE, DFI PALIO A RUBENS, SPIRIT (CLICK I LEPENÝ). SLEVU VÁM AUTOMATICKY ZAPOČTEME PŘI SESTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKY V OBDOBÍ OD 2.10.2020 DO 27.11.2020.

Vinylová podlaha PURE Click

 

PURE Click je nová kolekce vinylových podlah se širokou paletou barev a škálou dekorů. Již nemusíte utrácet peníze za vyrovnání, případně vyhlazení podkladu, ani za lepidlo či podložku. Díky technologii RCB (Rigid Composite Board – pevná kompozitní deska) zajišťuje PURE Click možnost pokládky na téměř jakýkoli podklad. Třeba na beton, dlažbu a podobné povrchy. Toto lze díky tomu, že jádro podlahy je vyztuženo skelnými vlákny. Tyto podlahy nabízí kromě moderních dekorů i vysokou odolnost, rychlou instalaci a snadnou údržbu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podlahy PURE Click mohou být instalovány mnohem rychleji, než kterákoli jiná podlaha. Instalace podlahy PURE Click je snadná, rychlá a čistá. Díky zámkovému systému Dream Click lze začít s montáží podlahy v jakémkoli směru, takže pokladač ušetří mnoho kroků a i to je jeden z důvodů proč je pokládka rychlejší. Dream Click zámkový systém je nejlepší na trhu LVT, má pevnost 500 kg na běžný metr. Podlaha PURE vinyl je až o 50% tišší ať už po ní chodíte v podpatcích či domácí obuvi. S mimořádnou absorpcí hluku 10 dB je až o 50% tišší než jiné LVT podlahy. To je příjemné pro vás i vaše sousedy. 

Až o 30% lehčí než ostatní vinylové podlahy, díky tomu je snazší manipulace s podlahou během dopravy i montáže. Podlahové dílce jsou lehké, ale velmi odolné.

Tuto podlahu lze pokládat na teplovodní i elektrické podlahové vytápění.

 

 

 

Přejít na stránky PURE Click

 

Pro domácnosti je na tuto podlahu DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.

 

 Video návody: