Vážení zákazníci, na základě preventivních opatření vlády ČR vůči šíření koronaviru, bude naše maloobchodní prodejna nejméně do 11. dubna uzavřena. Výdej objednaného či zaplaceného zboží bude možný na základě telefonické domluvy. Velkoobchodní prodej nepřerušen. Váš PARKET ATELIER

Vinylová podlaha PURE Click

 

PURE Click je nová kolekce vinylových podlah se širokou paletou barev a škálou dekorů. Již nemusíte utrácet peníze za vyrovnání, případně vyhlazení podkladu, ani za lepidlo či podložku. Díky technologii RCB (Rigid Composite Board – pevná kompozitní deska) zajišťuje PURE Click možnost pokládky na téměř jakýkoli podklad. Třeba na beton, dlažbu a podobné povrchy. Toto lze díky tomu, že jádro podlahy je vyztuženo skelnými vlákny. Tyto podlahy nabízí kromě moderních dekorů i vysokou odolnost, rychlou instalaci a snadnou údržbu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podlahy PURE Click mohou být instalovány mnohem rychleji, než kterákoli jiná podlaha. Instalace podlahy PURE Click je snadná, rychlá a čistá. Díky zámkovému systému Dream Click lze začít s montáží podlahy v jakémkoli směru, takže pokladač ušetří mnoho kroků a i to je jeden z důvodů proč je pokládka rychlejší. Dream Click zámkový systém je nejlepší na trhu LVT, má pevnost 500 kg na běžný metr. Podlaha PURE vinyl je až o 50% tišší ať už po ní chodíte v podpatcích či domácí obuvi. S mimořádnou absorpcí hluku 10 dB je až o 50% tišší než jiné LVT podlahy. To je příjemné pro vás i vaše sousedy. 

Až o 30% lehčí než ostatní vinylové podlahy, díky tomu je snazší manipulace s podlahou během dopravy i montáže. Podlahové dílce jsou lehké, ale velmi odolné.

Tuto podlahu lze pokládat na teplovodní i elektrické podlahové vytápění.

 

 

 

Přejít na stránky PURE Click

 

Pro domácnosti je na tuto podlahu DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.

 

 Video návody: