Vážení zákazníci, na základě preventivních opatření vlády ČR vůči šíření koronaviru, bude naše maloobchodní prodejna nejméně do 11. dubna uzavřena. Výdej objednaného či zaplaceného zboží bude možný na základě telefonické domluvy. Velkoobchodní prodej nepřerušen. Váš PARKET ATELIER

Změny v naší nabídce

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás tímto informovat o připravovaných změnách v naší nabídce podlahových krytin.
Prvně, ceníky platné pro rok 2010 jsou platné do 28.2.2011.

Co nás tento rok čeká? Například rozšíření nabídky barvených podlah Steirer Parkett (Bilaflor, Valletta, 3-parkety..) a také zajímavé novinky, zejména variace na téma vrstvené dubové podlahy, které jsou v současné době jasným trendem, ale také zámkové vinylové podlahy (bez HDF nosiče).
Věříme, že naše nová nabídka Vás příjemně překvapí a stane se ještě zajímavější než doposud.
Některé kolekce budou naopak “zeštíhleny”, což bude doprovázet výprodej zbývajících skladových zásob (již počátkem února).

Nejvýraznější změnou projde kolekce VIVO classic a trend, kdy se mění celé kolekce, a to již počátkem února, kdy začneme nové dekory navážet na sklad. Ve stejné době budou k dispozici také nové vzorky. Stará kolekce bude k dispozici pouze do konce února, nejdéle však do vyprodání zásob.
V kolekci Floorline MODERN dochází k vyřazení dekoru F979 dots anthrazit. Nová kolekce Floorline by měla přijít koncem tohoto roku.
Vyjádření firmy Egger k podložkám pod laminátové podlahy.

V případě Vašich dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Váš Parket Atelier s.r.o.